YAPIMCILIĞI BİZE AİT OLACAK FİLMLERİN 2 SİDE KÜLTÜR BAKANLIĞI SİNEMA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN VERGİ MUAFİYETİ DESTEĞİ ALMIŞ OLUP SPONSOR FİRMALARIMIZIN ÖDEDİĞİ REKLAM ÜCRETLERİNİN TAMAMI (%100) YILLIK GELİR VERGİSİNDEN MUAF EDİLEBİLECEKTİR.

BİR ÇOK USTA OYUNCUNUN VE ÜNLÜ KONUKLARIN YER ALACAĞI SİNEMA FİLMLERİMİZİN SPONSORLUK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR ,

OYUNCULARIMIZ HAZIR , MEKANLARIMIZ HAZIR , TEKNIK EKIBIMIZ HAZIR , SENARYOLARIMIZ 1,5 YILLIK EMEK SONUCU ORTAYA ÇIKMIŞ SİYASİ İÇERİK İÇERMEYEN PROJELERDİR.

BATILI AMELE SİNEMA FİLMİNİN TÜRÜ KOMEDİDİR. SOSYAL MESAJLAR VEREREK DOSTLUĞU VE KARDEŞLİĞİ PEKİŞTİRMEK AMAÇLI BİR ÇOK YÖRESEL EZGİLERE DE  YER VERECEĞİZ.  TAMAMIYLE BİR AİLE FİLMİ OLAN SİNEMA FİLMİMİZE HER YAŞTAN BİREYSEL VEYA GRUP OLARAK İZLENİLEBİLECEK NİTELİKTEDİR. YERLİ VE YABANCI PİYASAYA DAMGASINI VURMUŞ BİR ÇOK MÜZİKLE DONATILACAK FİLM DEN ÇIKTIĞINIZDA MUTLU AYRILMANIZ İÇİN EN PROFESYONEL ŞEKİLDE HAZIRLANDIK.

HIZLI VE AŞIK SİNEMA FİLMİMİZİN TÜRÜ AKSİYON - KOMEDİ - DUYGUSAL TÜRLERDE UZUN YILLAR KONUŞULUCAK VE ŞUANKİ PLANLAMAMIZDADA FİLMİN SERİLERİ ÇEKİLECEK TARZDA ALT YAPILARIDA HAZIRLANMAYA BAŞLANMIŞTIR. YARIŞ SAHNELERİ VE MUHTEŞEM MÜZİKLERİYLE GİŞEDEN SONRAKİ AYLARDA FİLMİN KESİTLERİ İNTERNETTE İZLENME REKORLARI KIRACAKTIR.4536 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın