Anasayfa


     ECE PİRİM

   
Özellikler
ÖNDER FEDAKAR MENAJERLİK
        Detaylar
 
 
Detaylar

ECE PİRİM

Miss Globe Türkiye Güzeli, Miss Hawaiian Tropic ve İtalya Miss Bride (Avrupa 3. Güzeli)  seçildim. Daha sonra bir taraftan TV hız kazandı. TRT’ den  sonra, HBB’ de çeşitli programlar hazırladım ve sundum, ardından kanal 6 yine  aynı şekilde, sonra ATV, İstanbul TV, KanaltürkBugün  TV

Kişisel gelişim, yöneticilik, marka olmak, iletişim, etkili konuşma ve haber teknikleri konularında seminer ve workshop’ lara katıldım. Habere geçtim, önce  gece haber-program hazırlayıp sundum. Daha sonra ana haber editörlüğü  ve  spikerliği yaptım.

Vee  tekrar programlara döndüm. İnternet sitelerine ünlü isimlerle  röportajlar hazırladım. Program ve sunuculuk alanlarında ödüller aldım.  Dışişleri ve Kültür Bakanlıkları ile “Turquie la Belle” adında ki  grupla 3  yıl süren dünya turnesini yaptım. Dışişleri ve Kültür Bakanlığının; Türkiye  tanıtımına katkılarımdan ötürü bana verdiği üstün başarı ve hizmet ödülüne layık  görüldüm. Dünya’yı gezmek, çeşitli kültürleri tanımak benim hayata ve insanlara  bakış açımı ve vizyonumu daha da geliştirdi. Bu arada 2 sene de yurtdışında  yaşadım.

DİZİ VE REKLAM FİLMLERİNDE OYNAYAN OYUNCU VE SUNUCUMUZ ŞİMDİDE SEVGİ TAŞI SİNEMA FİLMİNDE YER ALMIŞTIR.